Zegarek Omega Disc Flying Series Classic Zegarek Zhenpin Z Innej Epoki

Rozpoczęła się międzynarodowa wystawa biżuterii i zegarków w Bazylei w 2014 r., A także pracownicy działu sprawozdawczości specjalnej Watch House zaczęli pracować, przynosząc wam najnowszy, najszybszy i najbardziej kompleksowy raport z Międzynarodowych Targów Zegarmistrzowskich w 2014 r.

   Klasyczny zegarek OMEGA urodził się w 1949 roku. Jego wąska i elegancka złota koperta jest wyjątkowa, a jej 30 mm ruch jest legendarny. Ponad pół wieku później, klasyczne odrodzenie i ponowne pojawienie się klasycznego, klasycznego zegarka z serii disco, wyposażonego w najbardziej zaawansowany ruch współosiowy, jaki kiedykolwiek stworzyła Omega.

Ograniczona estetyka klasyczny styl
   Polerowana obudowa 40 mm zegarka Omega Sauvignon Classic jest smukła i elegancka i dostępna w kolorze 18-karatowym Sedna ™ ze złota, żółtego złota lub białego złota.

Zegarek wyposażony jest w płaski wypukły, odporny na zużycie szafirowy kryształ, kremowo-srebrną zakrzywioną tarczę z retro i eleganckim designem „Clous de Paris”, trójwymiarowe indeksy godzin z 18-karatowym złotem, 18-minutowe wskazówki i wskazówki z 18-karatowego złota. Echuje zakrzywione linie. Słowa „Master Co-Axial Chronometer” na tarczy podkreślają doskonałość jego wewnętrznego ruchu.

   Ten model jest wyposażony w stylowy i elegancki czarny lub brązowy zakrzywiony skórzany pasek z polerowaną klamrą ze złota 18K.
Omega 8511 „Współosiowy ruch Zhenzhen”
   Ten wyjątkowy zegarek jest wyposażony w nowy Omega 8511 „Master Co-Axial Calibre”, unikalny mechaniczny mechanizm ręcznego zwijania z regulacją strefy czasowej, wyposażony w płytkę bilansującą z czerwonego złota 18K, Krzemowa sprężyna równoważąca Si14, trójwarstwowe wychylenie koncentryczne i unikalna technologia antymagnetyczna Omega. Ten oficjalnie certyfikowany zegarek astronomiczny jest w stanie wytrzymać pole magnetyczne o natężeniu większym niż 15 000 Gaussów, ma bardziej doskonałe i niezawodne działanie czasu oraz wykazuje niezwykłą i spójną charakterystykę ruchu współosiowego Omega.
  Polerowany tył zegarka jest wygrawerowany słowami „ANTY-MAGNETYCZNY” (antymagnetyczny), „> 15’000 GAUSS” (super 15’000 Gauss) i „Si14” (krzem). Dzięki dużemu szafirowemu grzbietowi w kształcie łuku wyraźnie widać wyjątkową precyzję mechanicznego ruchu Omegi.
   Zegarek Omega Flying Disc Classic jest wodoodporny do 30 metrów (3 stopy) i cieszy się nawet 4-letnią gwarancją serwisową.

   Zespół raportów specjalnych zespołu obserwacyjnego dostarczy Ci najświeższe i najbardziej aktualne informacje o zegarku. Aby uzyskać więcej informacji na temat Baselworld 2014, proszę zwrócić uwagę na naszą stronę ze specjalnym raportem.
Międzynarodowe Targi Zegarków i Wystaw 2014 w Bazylei Tematy specjalne: