Wybór Dla Osób Podróżujących W Interesach Trzy Zalecane Dwa Zegarki

Osoby podróżujące w interesach często dojeżdżają do pracy między drugą, a bardzo wygodne jest zabranie ze sobą zegarka, który może wyświetlać strefę czasową dwóch miejsc jednocześnie. Czas między dwoma miejscami można uznać za bardziej praktyczną funkcję. Po przybyciu z innej strefy czasowej do własnej strefy czasowej będzie różnica między dwiema strefami czasowymi. Tabela stref czasowych dwóch miejsc może nie tylko wyświetlać czas domowy, ale także czas lokalny. Dziś Watch House oferuje trzy zegarki dla dwóch miejsc.
Rolex Greenwich II

Model: 116710BLNR-78200
Rodzaj ruchu: automatyczne nawijanie
Materiał obudowy: stal nierdzewna
Materiał paska: skóra
Średnica koperty: 40 mm
Obejrzyj cenę: 69 300 RMB
Obejrzyj szczegóły:
Model produktu: 215.92.46.22.03.001
Rodzaj ruchu: maszyny automatyczne
Materiał obudowy: niebieska ceramika
Materiał paska: guma
Średnica koperty: 45,5 mm
Krajowa cena publiczna: 84 000 RMB
Szczegóły zegarka: Zegarek jest wyposażony w niebieski gumowy pasek z pomarańczowymi przeszyciami i niebieskie ceramiczne składane zapięcie. Oprócz unikalnej konstrukcji zegarek Omega Ocean Universe „Blue Ocean Blue” jest wodoodporny do 600 metrów i jest wyposażony w mechanizm Omega 8906 to Zhen Observatory. Każdy zegarek „Blue Ocean Blue” przeszedł osiem rygorystycznych testów ustanowionych przez Szwajcarski Federalny Instytut Metrologii (METAS) i otrzymał tytuł „Obserwatorium Zhenzhen”.
Seria Panerai LUMINOR 1950

Model produktu: PAM00719
Rodzaj ruchu: maszyny automatyczne
Materiał obudowy: tytan
Materiał paska: guma
Średnica koperty: 47 mm
Krajowa cena publiczna: 71 400 RMB
Szczegóły zegarka: trzydniowy zegarek do nurkowania z 1950 r., Którego parametry nurkowe sprawiają, że ten zegarek lepiej nadaje się do noszenia w podróży biznesowej. Wykonany jest z 47 mm tytanu, który ma wysoką odporność i rozpoznaną niską alergenność, i jest lżejszy niż stal nierdzewna. Niebieska tarcza ozdobiona jest znacznikami godzin kropki pokrytymi super-LumiNova®, a napis „POLE2POLE” dodatkowo podkreśla sportowy charakter zegarka. Napis jest wydrukowany żółtym pigmentem, z wskazówką drugiej strefy czasowej i godziną 9 Orientacja małego pokrętła sekundowego pozostaje taka sama. Jest wyposażony w mechanizm Panerai P.9001 i ma 3-dniową rezerwę mocy.
Podsumowanie: Cena publiczna tych trzech zegarków wynosi poniżej 100 000, a ich wygląd należy również do klasycznego modelu dzikiego. Mimo że jest solidny i wytrzymały, ma również praktyczne funkcje dwukrotne, a jego kształt jest również wszechstronny i doskonale nadaje się na każdą okazję. Osoby podróżujące w interesach wybierają te trzy zegarki, to zdecydowanie dobry wybór.