Szósty Sklep Parmigiani W Azji Otwiera Się W Weneckim Makau

Makao, 12 listopada 2013 r. – Od 1996 r. PARMIGIANI, wiodąca szwajcarska marka zegarmistrzowska, była przekonana, że ​​sztuka zegarmistrzowska jest jednym z najważniejszych i najlepiej zachowanych procesów produkcyjnych w Szwajcarii. W tym celu Parmigiani opracowuje i produkuje markowe zegarki w całości na bazie Fleurier w Szwajcarii, które poświęcone są ożywianiu cennego dziedzictwa szwajcarskiej sztuki zegarmistrzowskiej i należą do nich od ponad dziesięciu lat. Lider szwajcarskiego zegarmistrzostwa. W ostatnich latach Parmigiani aktywnie rozszerzył rynek azjatycki i otworzył pięć sklepów firmowych w Szanghaju, Pekinie, Tianjin i Singapurze. W celu dalszego rozwoju sprzedaży detalicznej Parmigiani, marka niedawno połączyła ręce z Xunjia Watch Group, aby zaprezentować pierwszy sklep specjalistyczny Parmigiani w Makau w centrum handlowym Venetian Macao, które odbyło się w sklepie specjalistycznym 12 listopada br. Wielka ceremonia otwarcia była bezprecedensowa.

 W dniu otwarcia Parmigiani zaprosił znajomych mediów i VIP-ów do odwiedzenia nowego sklepu specjalistycznego w Rosewood Hall w weneckim centrum handlowym Makau i był świadkiem otwarcia szóstego sklepu specjalistycznego marki w Azji. Aby być poważnym, Parmigiani przedstawia serię Atelier z koncepcją „podróżowania” w specjalnych sklepach, które są wyświetlane tylko na specjalnych imprezach i ważnych okazjach, oraz nowe i złożone zegarki wprowadzone na Międzynarodowe Targi Horologiczne w Genewie w tym roku. Dzieła, w tym zegarki Pershing Tourbillon Abyss, zegarki Toric Tecnica Minos i Toric Tecnica Palme, które goście docenią. Ceremonię otwarcia sklepu zainaugurowało powitanie pana Jean-Marc Jacota, dyrektora naczelnego Parmigiani, który podróżował ze Szwajcarii do Makau, oraz pana Cai Gazana, prezesa Xiyun Jiayu Yuyi Watch Group. Następnie komisarz zaprosił Shan Wei, dyrektora zarządzającego Parmigiana Nitai, Huanga Boyuan, regionalnego menedżera marketingu Xiyun Jiayu Yuyi Watch Group oraz Zhong Weitian, wiceprezes działu rozwoju handlu detalicznego Sands China, wraz z Panem Jean-Marc Jacot A Cai Gazan przewodniczył ceremonii przecięcia wstęgi, co oznaczało wielkie otwarcie weneckiego sklepu Parmigiani Macau, co stanowi kolejny kamień milowy na rynku azjatyckim. Pięciu uhonorowanych gości wzniosło razem toast i żałowało, że ten nowy sklep specjalistyczny, który pokazuje unikalny estetyczny design Parmigiani i przyjazną obsługę, kwitnie, a biznes kwitnie. Po ceremonii otwarcia marka zaprosiła wielu gości do odwiedzenia sklepu, aby docenić wystawę ponad 20 zegarków damskich i męskich w sześciu seriach zegarków opracowanych i wyprodukowanych przez Parmigiani całkowicie niezależnie, a także aby pokazać dumę marki i jej zegarmistrzostwo. Rzemiosło i wyjątkowo złożone ruchy z ograniczonymi specjalnymi zegarkami Atelier i nowymi złożonymi zegarkami.

 Jean-Marc Jacot, dyrektor generalny Parmigiani, powiedział: „Parmigioni jest bardzo zadowolony z połączenia rąk z Xunjia Watch Group, aby zaprezentować szósty sklep w Azji na weneckim Makau. Rozwój rynków Azji i Wielkich Chin zrobił duży krok naprzód. Dzięki tej okazji dzisiaj serdecznie zapraszamy kolekcjonerów i entuzjastów wysokiej klasy zegarków do odwiedzenia nowego specjalistycznego sklepu marki, aby odkryć i doświadczyć niezależności marki we Fleurier w Szwajcarii. Arcydzieła wyprodukowanych zegarków i zegarów. ”
 Cai Gazan, prezes Xiyun Jiayuyiyi Watch Group, powiedział: „Dzięki zaufaniu i wsparciu Parmigiani i Sands China mam zaszczyt otworzyć pierwszy flagowy sklep Parmigiani w Makau. 25. rocznica założenia Xiyunjia Watch Group jest kamieniem milowym w rozwoju naszej działalności w delcie Rzeki Perłowej, dzięki czemu jesteśmy bardziej aktywni w rozwoju rynków Makau i Chin kontynentalnych. Zegarki Xiyunjia i Yuyi skupiają się na jakości usług i są Dzięki koncepcji „Znajdź swoją wyjątkowość” jako koncepcji obsługi klienta, mamy nadzieję, że więcej entuzjastów zegarków będzie mogło cieszyć się najwyższą jakością i wyjątkową spersonalizowaną obsługą zakupów. „

O Parmigiani
 Słynna na całym świecie szwajcarska marka zegarków Parmigiani urodziła się w 1996 roku w sercu Val-de-Travers w Szwajcarii. Dusza marki leży w jej doświadczeniu w renowacji zabytkowych zegarków i zegarów oraz w jej całkowicie niezależnej zdolności produkcyjnej. Marka koncentruje się na połączeniu tradycyjnych umiejętności i zaawansowanych technologii i dąży do doskonałości, kreatywności i jakości zegarmistrzostwa. Dzisiaj Parmigiani wyrósł na jedną z niewielu najlepszych marek zegarmistrzowskich, które są dziś całkowicie niezależnie produkowane.
 Parmigiani ma teraz ponad 280 punktów sprzedaży w 70 krajach na całym świecie. Na początku 2011 r. Parmigiani postanowił otworzyć pierwsze studia w Azji w Szanghaju i Pekinie. W ciągu zaledwie dwóch lat Parmigiani otworzył 6 sklepów w Szanghaju, Pekinie, Tianjin, Singapurze i Makau, co było świadkiem dalszej ekspansji Parmigioni w Azji.
O Xiyunjia Watch Group
 Xiyunjia Watch Group, założona w 1988 roku, stała się jednym z głównych sprzedawców zegarków w Hongkongu, sprzedając i promując luksusowe zegarki luksusowe. Xiyunjia Watch Group ma dwie główne marki detaliczne: Xiyunjia i Yuyi Watches, reprezentujące ponad 40 znanych szwajcarskich marek zegarków, i stała się jednym z największych sprzedawców luksusowych zegarków w Hongkongu. Sklepy specjalizujące się w zegarkach i zegarkach Xiyunjia i Yuyi stale się powiększają, a liczba sklepów wzrosła teraz do ponad 30, obejmując Hongkong, Makau i Chiny kontynentalne.

O zegarkach Yuyi
 Yuyi Watch to marka detaliczna Xiyunjia Watch Group, która jest zaangażowana w dostarczanie innowacyjnych i lepszych usług VIP, ze sklepami w Hongkongu, Makau i Chinach kontynentalnych.
 Yuyi Watch przywiązuje dużą wagę do wysokiej jakości obsługi klientów, przyjmuje „Znajdź swoją wyjątkowość” jako koncepcję obsługi klienta, a ponadto „Zaufanie”, „Innowację” i „Doskonałe doświadczenie w zakresie ekskluzywnych usług” ) (TIE) trzy innowacyjne zasady biznesowe, aby zapewnić klientom najlepsze środowisko zakupów i najbardziej kompletny wybór zegarków, a także zapewnić klientom spersonalizowane i osobiste profesjonalne wskazówki dotyczące wizerunku, aby zapewnić klientom najwyższą jakość zakupów i znaleźć to, co naprawdę należy Własny wyjątkowy zegarek.
Parmigiani Venetian Macao
Adres: sklep 012, 3 / F, Rosewood Hall, weneckie centrum handlowe Makao
Godziny otwarcia: od 10:00 do 23:00 (od niedzieli do czwartku)
10 10–12 do północy (od piątku do soboty)
Telefon: + 853-2882 9373