Rolex Oyster Perpetual Date Watch Wprowadzenie

Szacowana cena: 5700-8700 franków szwajcarskich
Cena prowizji: 14400 franków szwajcarskich (około 88.718 RMB)
[Około 2003]
【Ogólny opis】
Średnica koperty wynosi 36 mm, grubość 11 mm, a zegarek ma 170 mm długości. Numer sprawy K439081, model 16200, sprzedany 25 kwietnia 2003 r., Dobry stan, unikatowa, beczkowata skrzynia, centralna wskazówka sekundowa, funkcja automatycznego nawijania, trzyczęściowa obudowa ze stali nierdzewnej, polerowana i polerowana na mat, przykręcana Wsuwana obudowa i korona, pochylona ramka, szafirowy kryształ z powiększeniem okna daty, srebrna tarcza z unikatowym grawerem Rolex, cyfry arabskie ze stali nierdzewnej, funkcja fazy księżyca o godzinie 6, wyświetlanie daty o godzinie 3 , Wskaźnik pałeczki ze stali nierdzewnej, pasek Oyster Rolex ze stali nierdzewnej z oryginalną gwarancją (już wygasła).
[Konfiguracja ruchu]
Kaliber 3135, rodowany, z polerowanym paskiem genewskim, 31 rubinów, pionowe wychylenie dźwigni, pojedyncze metalowe koło wyważające, 5 korekcji orientacji i kompensacji temperatury, amortyzator, sprężyna równoważąca Breguet, stop sekund Urządzenie, tarcza, koperta i ruch są podpisane.
评论 [Recenzja]
Wszyscy wiedzą, że Rolex nie wykonuje skomplikowanych funkcji. „Odliczanie” Yacht-Master jest jedną ze skomplikowanych funkcji, które Rolex może policzyć. Wszyscy wiedzą również, że Rolex wkroczył na świat dwoma ruchami i stał się najbardziej zubożałą super wielką nazwą w centrum. Jednak czy kiedykolwiek myślałeś, że Rolex wciąż ma kilka patentów na technologię wiecznego kalendarza? Wiele technologii wiecznego kalendarza kwarcowego opracowanych w odpowiedzi na pierwotny kryzys kwarcowy przeszło już do przeszłości i skupmy naszą uwagę na funkcji fazy księżyca zawartej w tym Datejust. Historycznie, Rolex z funkcją fazy księżyca skoncentrował się w ciągu zaledwie kilku lat od 1949 do 1953 roku, a model konfiguracji jest również bardzo niewielki: są to 8171 i kiedyś nazywane przez włoskich kolekcjonerów „Padellone” W przypadku „COSMOGRAPH” 6062 oba kalendarze to dzień, miesiąc i gwiazdy.