Jest Bez Zarzutu! Omega Omega Sea Horse Planet Ocean Gmt

2016 Omega OMEGA i Igrzyska Olimpijskie w Rio zajęły wiele tematów. W sumie wprowadzono około 105 nowych zegarków, aby pokazać ich wielką siłę zegarmistrzowską, a druga strona podkreśla również stuletnią markę zegarmistrzowską. Duch ciągłego poszukiwania nowych przełomów, nawet jeśli ich wydajność jest ogromna, nie zawiódł fanów za każdym razem. Od czasu wprowadzenia pierwszej części w 1894 r. OMEGA dążyła do poprawy funkcji tego ruchu, a od 2015 r. OMEGA ogłosiła, że ​​oprócz uzyskania certyfikatu COSC, zegarki muszą być certyfikowane przez META jako Huai Ze. Sprawdź bramę i spraw, aby zegarki Omega były bardziej precyzyjne i niezawodne. Oprócz podwójnej certyfikacji 105 nowych modeli w 2016 r. Zegarek Oceanmaster Planet Ocean GMT zapoczątkował pierwszy mechanizm Master Chronometru OMEGA z funkcją chronografu i kupił klasyczny design czarno-białej podwójnej ceramicznej ramki.

Najważniejsze: rzadka czarno-biała ceramiczna ramka
Oglądaj fanów, którzy wiedzą, że projekt dwukolorowych pierścieni ceramicznych pojawiał się w modelach Rolex. W końcu ten trudny proces nie jest łatwy. Teraz OMEGA wprowadza na rynek pierwszą markę zegarka Planet Ocean 600m Master Chronometer GMT o średnicy 43,5 mm. Charakterystyczny klasyczny czarno-biały dwukolorowy polerowany ceramiczny „ZrO2” bezelowy kształt podkreśla umiejętności zegarmistrzowskie marki. Czarno-biała dwukierunkowa obracająca się ceramiczna ramka obudowy ze stali wykonana jest w całości ze stali i ma wyświetlacz w dzień iw nocy, a cyfry i skale są w kontrastowych odcieniach. Kiedy światło nocne świeci na czarnej powierzchni, liczby i skale będą rozkwitać z efektem świetlnym, a ponadto kropki na godzinie 12 są również pokryte białą powłoką świecącą, aby zegarek był jaśniejszy i bardziej rozpoznawalny, co jest naprawdę funkcjonalne i estetyczne. Zarówno

OMEGA wykorzystuje zawsze popularny czarno-biały dwukolorowy ceramiczny pierścień, aby stworzyć zegarek Seahorse Planet Ocean GMT. Oprócz czarno-białego podziału na dzień i noc, klasyczny czarno-biały ma również codzienne względy praktyczne.

Cecha 2: Odtwarzaj niepokonane elementy hipokampa przez wiele lat
Patrząc wstecz na historię hipokampa OMEGA tego roku, stwierdzono, że wczesny hipokamp został wyposażony w skórzane paski, a dopasowanie pasków łańcuchowych pojawiło się dopiero później, ale w rzeczywistości połączenie pasków skórzanych i stylów sportowych hipokampa było najciekawsze. W 2016 roku zegarek OMEGA Planet Ocean GMT przejrzał klasyczne elementy hipokampa i wprowadził dwa projekty z skórzanym podszewką z gumy i łańcuszkiem ze stali nierdzewnej, co znacznie poprawiło funkcjonalność i wygodę oraz uczyniło zegarek bardziej sportowym. Zegarek Hippocampus Planet Ocean GMT jest wyposażony w bardzo praktyczną 24-godzinną funkcję wyświetlania GMT. Użytkownik może być na bieżąco z czasem na świecie i ma okno kalendarza w pozycji na godzinie trzeciej. Wiele super praktycznych funkcji będzie z pewnością kontynuowanych. Dobra historia

Ogólny wygląd zegarka OMEGA Planet Ocean GMT jest czarno-biały z mocnym kontrastowym kolorem, co jest wygodne dla czytelnika, a ponadto wodoodporna głębokość 600 m wystarcza, aby poradzić sobie ze sportami wodnymi podczas podróży.

Cecha 3: Wygląd retro z nowym ruchem Master Observatory
Prowadzenie nowego zegarka OMEGA Planet Ocean 600 Meter Master Chronometer GMT to mistrzowski ruch obserwacyjny 8906, który przeszedł rygorystyczne testy METAS 8, aby upewnić się, że nadal może perfekcyjnie działać przy sile magnetycznej do 15 000 Gaussów. Ten ruch to także OMEGA Jeden z sześciu nowych ruchów Master Chronometer wprowadzonych na rynek w 2016 roku. Oprócz potężnej funkcji antymagnetycznej ruch OMEGA 8906 ma również wodoodporną głębokość 600 metrów i funkcję GMT. Przez przezroczystą dolną pokrywę ruch ten o doskonałych osiągach i najwyższej wydajności można zobaczyć na pierwszy rzut oka.

Po wprowadzeniu na rynek zegarka Globemaster w rewolucyjnym zegarku OMEGA w 2015 r. Nowy ruch w 2016 r. Stanowi kolejny kamień milowy w rewolucji Master Chronometer, z czego 8906 jest jednym z sześciu nowych mechanizmów wprowadzonych przez OMEGA w 2016 r.

OMEGA Planet Ocean GMT

Materiał ze stali nierdzewnej / 8906 ruch samozwijający / godzina, minuta, sekunda, wyświetlacz daty / wyświetlacz strefy czasowej GMT / szafirowy kryształ, przezroczysta dolna pokrywa / wodoodporny 600 metrów / średnica 43,5 mm
Patrząc na klasyczną konstrukcję dwukolorowego pierścienia ceramicznego wspomnianego powyżej, a także 43,50 mm jest bardzo odpowiedni dla azjatyckich rozmiarów zegarka i wyposażony w błogosławieństwo nowego mechanizmu 8906 Master Chronometer GMT, a ten nowy typ podwójnej certyfikacji z pewnością stanie się przyszłością Trendy w branży zegarków również zwiększają wartość zegarków. Teraz, gdy OMEGA ułatwia uzyskanie takiego stosunku wartości do ceny w przystępnej cenie, co jeszcze rozważasz?