Front-design Szwajcarski Męski Zegarek Mido Perfection Series Limited Edition

Szwajcarski męski zegarek z limitowanej edycji serii Mido Perfection łączy w sobie niezwykle nowoczesny design i doskonałą precyzję działania, a przełomowo zawiera funkcję bardzo długiej rezerwy mocy, stając się pierwszą serią Mido Perfection wyposażoną w automatyczny Calibre80 Zegarek astronomiczny tego ruchu, z rezerwą mocy do 80 godzin, nada każdemu miłośnikowi zegarków trwały urok. Tarcza czerpie inspirację z odwiecznego projektu rzymskiego Koloseum. Charakterystyczna sub-czarna atmosfera stale odzwierciedla fakturę, a pomarańczowy inteligentny skok marki upiększa dynamiczny urok. Najnowocześniejsza technologia pozwala kontrolować każdą minutę czasu. Dzięki obudowie i paskowi ze stali nierdzewnej efekt wizualny wprowadza nowoczesny styl i kontynuuje nieśmiertelność architektury.
  Prawdziwe szczegóły pokazu zegarków:

 42-milimetrowa tarcza oferuje szerokie pole widzenia, ucieleśniając tę ​​samą wspaniałą atmosferę, co arena.

  Kolekcja zegarków Mido Perfection jest inspirowana słynnym na całym świecie Koloseum, pobierając szczegóły z przekazanych klasycznych budynków i umieszczając je na tarczy. Tarcza i obudowa niosą wyszukaną koncepcję rzymskiego Koloseum, interpretując ponadczasową doskonałość idealnej serii.

  Nowy męski zegarek z limitowanej edycji serii Perfect łączy w sobie zalety marki Mido: ponadczasowy, nowoczesny design, precyzyjny ruch, mocne materiały. Tym razem jest wyposażony w automatyczny mechanizm z certyfikatem Obserwatorium Calibre 80, który staje się idealną serią Mido. Pierwszy chronometr z bardzo długą rezerwą mocy. Ten ruch Calibre80 nowej generacji ściśle spełnia surowe standardy techniczne marki, z rezerwą mocy do 80 godzin, czyli dwukrotnie większą niż w przypadku zwykłych ruchów. Jest również certyfikowany przez szwajcarską oficjalną agencję kontroli obserwacyjnej i może wytrzymać różnorodne surowe kontrole i wymagania. Doskonała precyzja idealnego czasu świadczy o tym, że wygląda jak woda.
  Zobacz szczegóły prawdziwego ujęcia:

Wskazówki godzinowe i minutowe są traktowane pomarańczowymi wskazówkami Super-LumiNova®, aby zapewnić wyraźne odczyty w nocy.

Okno daty znajduje się o godzinie 3.

Pomysłowe użycie tarczy po raz pierwszy w matowej czerni, matowa faktura emanuje niezwykłym urokiem jakości.

  Idealna seria zegarków męskich z limitowanej edycji ma prosty i nastrojowy wygląd bez utraty ruchu, i wykorzystuje bardzo nowoczesny design, aby zaprezentować cechy epickiej klasycznej architektury, łącząc dawne i nowoczesne, integrując ruch i ciszę. Projektant zastosował wspaniały pomysł, aby połączyć wspaniałą atmosferę i wykwintne detale rzymskiego Koloseum między jego nadgarstkami. Okrągła obudowa ze stali nierdzewnej tworzy okrągły efekt wizualny Rzymskiego Koloseum. Tarcza pokazuje warstwowy projekt wnętrza Areny: zewnętrzną warstwę Konstrukcja skali krokowej przypomina wykwintne trybuny na arenie, a środek tarczy jest jak najważniejszy etap na środku areny. Tutaj wskazówki godzin, minut i sekund ścigają rotację czasu.

 Dwustronne antyrefleksyjne lustro szafirowe, spiralna korona.

 Pasek ze stali nierdzewnej jest płynnie połączony z obudową, a efekt syntezy one-stop tworzy nowoczesną estetykę, która jest całkowicie zintegrowana.

 Obudowa ze stali nierdzewnej jest starannie wypolerowana.

Ten ruch Calibre80 nowej generacji ściśle przestrzega surowych standardów technicznych marki, z rezerwą mocy do 80 godzin.

  42-milimetrowa tarcza oferuje szerokie pole widzenia, ucieleśniając tę ​​samą wspaniałą atmosferę, co arena. Pomysłowe użycie tarczy po raz pierwszy w matowej czerni, matowa faktura emanuje niezwykłym urokiem jakości. Łuski i wskazówki są traktowane pomarańczową powłoką Super-LumiNova®, która genialnie prezentuje kolor Mido, jednocześnie dodając eleganckiej nowoczesnej dynamiki do zegarka. Pasek ze stali nierdzewnej jest płynnie połączony z obudową, a efekt syntezy one-stop tworzy nowoczesną estetykę, która jest całkowicie zintegrowana.
INFORMACJE TECHNICZNE
Informacje techniczne
Zegarek męski Mido Perfection Limited

Mechanizm automatyczny z certyfikatem Caliber80 Observatory (na podstawie ETC07.621), średnica 25,60 mm, grubość 5,22 mm. 25 diamentów. Starannie wykonany ruch jest ozdobiony niebieskimi śrubami, automatyczny oscylujący ciężar ostrożnie rzeźbi falę Genewy i logo MIDO, a godziny, minuty, sekundy, data i dzień są wyświetlane, a dokładność czasu podróży jest regulowana w 5 kierunkach. Rezerwa mocy do 80 godzin.
Obudowa Obudowa ze stali nierdzewnej 316L, średnica 42 mm; 2 części, dwustronne lustro szafirowe z powłoką antyrefleksyjną; spiralna korona, przezroczysty tył z rzeźbionym i grawerowanym ruchem, grawerowany numer seryjny, wodoodporna głębokość 100 metrów.
Pasek Pasek ze stali nierdzewnej 316L ze składanym zapięciem.
Tarcza Sub-czarna tarcza z indywidualnymi skalami traktowanymi pomarańczową Super-LumiNova®. Okno daty znajduje się o godzinie 3.
Dłonie Poziome diamentowe wskazówki godzinowe i minutowe z pomarańczowymi wskazówkami Super-LumiNova®, aby zapewnić wyraźne odczyty w nocy.
  Zobacz stronę specjalną Baselworld 2015: