Audemars Piguet Royal Oak 15400 Spot 133,000 Jest W Porządku?

Niedawno, kiedy odwiedziłem miasto Wangfujing Macau w Pekinie, oglądałem koronę, dowiedziałem się, że podstawowy model Audemars Piguet Royal Oak 15400ST jest dostępny w sprzedaży, a ponadto Royal Oak to przede wszystkim różowe złoto i modele wielofunkcyjne Dostępne są także zegarki offshore. Ale tegoroczne nowe produkty nie zostały jeszcze zaktualizowane i oczekuje się, że nie dotrą one do końca tego roku.

Zegarek Audemars Piguet Royal Oak 15400ST.OO.1220ST.01

    Royal Oak to nie tylko ponadczasowy luksusowy zegarek sportowy Audemars Piguet, ale także produkt wzorcowy w całym luksusowym zegarku sportowym. Od ponad 40 lat Royal Oak ma wiele zmian, a najbardziej podstawowe modele odzwierciedlają urok Royal Oak. 15400 to model podstawowy w dębie królewskim Audemars Piguet, który nie ma żadnych specjalnych funkcji, tylko trzypinowy wyświetlacz daty, a reszta jest pełna smaku dębu królewskiego, duża kraciasta płyta, ośmiokątna ramka platynowej śruby , Gładka, zakrzywiona krawędź bransoletki, cieńsza koperta o 9,8 mm i odpowiednia średnica 41 mm. Bez wątpienia, jeśli lubisz Royal Oak, to styl, który powinieneś mieć pierwszy.
Zegarek Audemars Piguet 77247BC.ZZ.A813CR.01

    Wyjątkowa i ekskluzywna seria Audemars Piguet wykorzystuje eliptyczny futerał, aby przebić się przez kilka rodzajów skorup nieodłącznych od tradycyjnych zegarków, tworząc charakterystyczną serię. Ten zegarek jest jednym z modeli damskich, a kryształowa ramka jest ozdobiona diamentami, które błyszczą. Tarcza wykonana z masy perłowej ma bardziej zmienne kolory. Mechanizm ten jest nadal unikalnym owalnym ruchem Audemars Piguet. Koło balansowe znajduje się po lewej stronie, co jest naprawdę wspaniałe. Ponieważ jest duży obszar do pokazania ruchu, jeśli jesteś damą, która lubi maszyny, masz okazję cieszyć się najbardziej czystą i cudowną sztuką ruchu.
Audemars Piguet Audemars 263900R.OO.D093CR.01 zegarek

    Z długą tradycją zegarmistrzowską i hołdem dla czystego zegarmistrzostwa kolekcja Audemars Piguet Jules Audemars prezentuje dziedzictwo mechanicznego zegarmistrzostwa na przestrzeni wieków w najbardziej klasyczny sposób. Dlatego ta seria jest źródłem esencji historii marki, jej design jest bardzo klasyczny, ale niezwykle godny podziwu i nigdy nieaktualny. Ten zegarek ma unikalny system wiecznego kalendarza Audemars Piguet, który pokazuje informacje o czasie przez cały rok, w tym tylko fazy księżyca. Mimo to jego grubość wynosi zaledwie 9,15 milimetra, czyli jest cieńsza niż model ze stali Royal Oak, który wcześniej nie miał żadnej funkcji.

Podsumowanie: załamanie na krajowym rynku zegarków w ostatnich latach miało również głęboki wpływ na krajowych dealerów Podczas wizyty było oczywiste, że popularne zegarki i najlepiej sprzedające się modele są rzadkie, a złożone zegarki o wysokich cenach i starych modelach Wiele zostało uratowanych. Te zegarki nie są złe, ale są bardzo bezradne, gdy spada ich konsumpcja. Ponadto rabaty do negocjacji.
Więcej informacji:

[Oglądaj zniżkę]: Zadzwoń lub przejdź do sklepu, aby zapytać, wskazując, że użytkownik „obejrzyj dom” będzie miał więcej zniżek
[Nazwa sprzedawcy]: Guanya Watch City (Beijing Wangfujing Macau Center)
[Adres dealera]: 1 / F, Macau Center, nr 8 Wangfujing East Street, Dongcheng District, Pekin
[Kontakt]: 010-58138196