Audemars Piguet Limitowana Edycja Carbon Tourbillon Zegarek

Zespół badawczo-rozwojowy Audemars Piguet zainspirował się sportem motorowym i jego słynnym lekkim samochodem sportowym o doskonałych osiągach i wydał limitowaną edycję 120 chronografów Carbon One tourbillon.

Carbon One Tourbillon Chronograph wykorzystuje poziomą owalną obudowę Millenary Millennial Series jako scenę kreatywności, w pełni wykorzystując doskonałe umiejętności Audemars Piguet, w tym trójwymiarowy projekt 3D i innowacje high-tech Materiał i 100% ekskluzywny mechanizm Audemars Piguet, który łączy tourbillon, chronograf i rezerwę mocy do 10 dni.
Przezroczysta tarcza chronografu Carbon One Tourbillon ujawnia nakładające się na siebie warstwy i głębokość elementów, zapewniając nowoczesny wygląd ruchu: podwójna lufa i jej mostek Dwie strony chronografu są symetryczne po lewej i prawej stronie, a most tourbillon i inne elementy również zostały nowo zaprojektowane. Innowacyjny materiał jest czarny Oprócz górnej płyty węglowej górna płyta mostka wykonana jest z czarnej stali, a dolna płyta mostka wykonana jest z anodowanego aluminium. Aby zapewnić harmonię ogólnej estetyki, obudowa jest również wykonana z czarnego, zaawansowanego technologicznie materiału, którym jest kuty węgiel opracowany przez AP. Wewnętrzna strona obudowy i krawędzie różnych otworów montażowych są odpowiednio przetwarzane, a na koniec wykazują aksamitny miękki dotyk, idealnie zakrzywione rogi, nie tylko mocne, ale także wyjątkowo lekkie – chronograf Tourbillon Carbon One Waga zegarka to tylko 69,44 grama!

Ramka, korona i przyciski chronografu wykonane są z błyszczącej czarnej ceramiki, która pięknie kontrastuje z matową, kutą obudową z włókna węglowego. Zewnętrzny pierścień dolnej części obudowy ze stopu tytanu i klamra składająca słowo AP ze stopu tytanu kontynuują czarny ton. Na delikatnym czarnym tle biało-czerwone znaczniki godzin, wskazówki godzin i minut, zegar i wyświetlacz rezerwy mocy przyciągają wzrok, dzięki czemu tarcza tego limitowanego wydania jest wyjątkowo żywa. Znakomity ruch i innowacyjne materiały są wyraźnie widoczne pod przezroczystą tarczą. Jednolity czarny motyw główny pokazuje nowoczesność i sportowy charakter, a białe i czerwone elementy upiększają go, przypominając deskę rozdzielczą samochodu sportowego klasy premium. Aby oddać hołd zaawansowanym sportom motorowym, Audemars Piguet zainstalował kratkę wlotu powietrza do samochodu sportowego w pozycji mimośrodowej tarczy o godzinie 3. Aby dodać ten niezależny element, tarcza musi składać się z kilku różnych części. Chronograf Carbon One Tourbillon przeznaczony jest dla miłośników wysokiej klasy zegarków w Szwajcarii. Koneserów fascynuje nie tylko doskonała mechanika precyzyjna, ale także doceniają integrację zewnętrznych elementów i mechanizmu, estetyki i technologii. Awangardowy design.