Ambasador Obrazu Tissot Huang Xiaoming Doskonale Interpretuje Różne Cenne Chwile

Późną jesienią w Szanghaju chłód staje się silniejszy, a gwiazdy gromadzą się w studio niedaleko Xintiandi. Nowa reklama sezonowa Tissot w pełni się rozwija, pierwszy znany na całym świecie fotograf Man Chen współpracował z Tissot. Huang Xiaoming, globalny ambasador zegarków Tissot, wykona trzy różne cenne chwile w reklamie nowego sezonu, licząc wspaniałe życie zegarka Tissot co sekundę.

 Huang Xiaoming starannie strzelił swoje emocje podczas strzelania.

Gwiazdy łączą siły, aby interpretować idealną jakość zegarków Tissot

 W tym roku piąty rok Huang Xiaoming pełnił funkcję Globalnego Ambasadora Tissot. Przez lata zegarki Tissot zawsze były na drodze do wydajności w Xiaoming. Xiaoming ma w swoim życiu cień bohaterów: w „Sea Wide Sky” jest twardym i prostym Cheng Dongqing, dzięki czemu niezliczona liczba młodych ludzi idących drogą do przedsiębiorczości widzi nadzieję na sukces; Zinterpretował styl konfucjańskich generałów Yue Fei i przekazał pozytywną energię samodyscypliny, hojności i synowskiej pobożności. Postępuje i rośnie w kontrowersjach i oklaskach, przekształcając się i wędrując z różnych ról bez utraty siebie. Pod koniec września tego roku zdobył 29 nagrodę Złotego Koguta dla najlepszego aktora za wybitny występ w filmie „Morze i niebo”, na który zasłużył. W noc uroczystości z nagrodami podzielił się z nim zaszczytem i oklaskami na nadgarstku „TISSOT Luxury Collection 80 Szwajcarski oficjalny automatyczny zegarek męski z certyfikatem obserwatorium”. W normalnych czasach Tissot jest również dobrym partnerem w pracy i życiu Xiaoming, który był świadkiem lat ciężkiej pracy i udowodnił, że tylko ci, którzy potrafią pracować rzetelnie, mogą zapewnić pomyślne wyniki, podobnie jak intensywne badania Tissot nad technologią zegarmistrzowską przez 160 lat Dzięki nieustannemu pościgowi dzisiejszy zegarek Tissot ma szwajcarską jakość, o której można tylko marzyć.

 Ta współpraca, zegarek Tissot specjalnie zaprosił wschodzącego fotografa Chen Mana, zdobyła liczne nagrody w międzynarodowych konkursach fotograficznych, twierdząc, że ma parę „zawsze czujnych oczu”. Gwiazdy pod jej soczewką stały się bardziej realne, powiększa ich prawdziwą osobowość i światło ukryte w jej sercu poprzez soczewkę i nadaje pracom wszelkiego rodzaju emocje i witalność. Po raz pierwszy współpracowała z Xiaoming przy strzelaniu do zegarków Tissot, jakiego rodzaju artystycznej iskry będzie tam, czego się bardzo oczekuje.

 Ta sesja pokazuje trzy różne style zegarków Huang Xiaoming i Tissot w trzech różnych scenach życia. Ciężkie gwiazdy i fotografowie interpretują wspaniałą szwajcarską jakość Tissot, dzięki czemu jest bliskim towarzyszem noszącego i jest świadkiem każdej chwili wspaniałego życia.

 Xiaoming i zespół roboczy omawiają szczegóły strzelania.

Cudowne życie – niezwykłe i pełne energii

 Pierwsze zdjęcie rozpoczęło się od słonecznego zegarka dotykowego TISSOT T-Touch. Xiaoming pojawił się niedbale przed kamerą w swobodnym stroju. Powiedział, że bardzo mu się podoba ta seria zaawansowanych technologii, ponieważ w jego pracowitej pracy, bez względu na to, gdzie podróżuje lub pracuje, zaawansowana technologicznie funkcja dotyku zawsze może uczynić podróż wygodniejszą. Nowy słoneczny zegarek dotykowy TISSOT T-Touch to połączenie nowoczesnej i ekologicznej ochrony środowiska, która również bardzo wspiera dobrobyt publiczny i ochronę środowiska Xiaoming nie może temu pomóc.

 TISSOT T-Touch Solar Touch Watch to pierwszy na świecie zegarek dotykowy zasilany energią słoneczną, który po raz kolejny kieruje przyszłym trendem w branży zegarków i jest najlepszym wyborem dla miłośników ochrony środowiska i sportów na świeżym powietrzu. Ten zegarek posiada funkcje wielodotykowe, takie jak wysokościomierz, kompas i prognoza pogody. Zawiera także wiele wykwintnych i stylowych elementów. Do uzyskania energii kinetycznej potrzebuje jedynie światła słonecznego. Jest to idealne połączenie doskonałej technologii i chłodnego wyglądu!

 Xiaoming zinterpretował serię zegarków słonecznych TISSOT T-Touch o swobodnym i swobodnym wyglądzie.

            Zegarek solarny TISSOT T-Touch Solar, sugerowana cena: do ustalenia.

Cudowny sportowiec idealny do życia, trudny do ukrycia

 Po pierwszej grupie przerw w strzelaniu Xiaoming przeszedł na modę jesienno-zimową i sparował z zegarkowym szkieletowym zegarkiem 3D Tissot T-Complication Squelett. Ta seria jest przedstawicielem najlepszej technologii zegarmistrzowskiej firmy Tissot, a także mistrzem klasycznej grupy międzynarodowej próby czasowej. Luksusowy wygląd i wyjątkowy design ilustrują połączenie tradycji z nowoczesnością. Zegarek ma stylowy wygląd i wyrafinowaną technologię produkcji, a wyjątkowa konstrukcja szprych i udoskonalony mechanizm ETA6497-1 zapewniają mu niezrównany trójwymiarowy efekt wizualny. Jest to zegarek mechaniczny z mechanizmem ręcznego nakręcania. Jego gorąca i ciężka praca pozostawia ludziom nieograniczone możliwości zadumania, podobnie jak utalentowany i doskonały sportowiec. Promienie są zawsze jasne.

 Xiaoming interpretuje szkieletowy zegarek 3D TISSOT T-Complication Squelett.

 Szkieletowy zegarek TISSOT T-Complication Squelett 3D, sugerowana cena: 58 000 NT.

Cudowne życie – niezwykłe, spokojne i pewne siebie

 W końcowej scenie strzelania Xiaoming przebrał się w wiosenno-letni garnitur, spokojny i pewny siebie, ubrany w serię TISSOT Luxury Collection 80, emanujący eleganckim temperamentem i odsłaniający dojrzały męski urok, jak komentuje Zhou Runfa: „On To piękny mężczyzna ”, przed lampą pojawił się inteligentny dżentelmen.

 Zegarki TISSOT Luxury Collection z serii 80 jako pierwsze wykorzystują rewolucyjny mechanizm mechaniczny power 80, dzięki któremu rezerwa mocy osiąga niesamowite 80 godzin. Olśniewające, ciepłe i zdecydowane; 12-godzinna skala inkrustowana diamentami, szlachetna i elegancka; minimalistyczna tarcza i obudowa ozdobione są trójwymiarowymi małymi kwadratami po obu stronach, a piękne i hojne detale pokazują intencję i smak zegarka Tissot, który jest luksusową estetyką o niskiej tonacji Idealna prezentacja zegarka; dekoracja fali wodnej nurka jest używana na automatycznej tarczy ruchu tylnej osłony zegarka, emanując eleganckim urokiem i niepowtarzalnym designem.

 Xiaoming zmienił się w wiosenny i letni garnitur, a dżentelmen mody był niezwykły.

    TISSOT Luxury Collection 80 Oficjalny szwajcarski automatyczny zegarek z certyfikatem obserwatorium, sugerowana cena: 45 000 NT $.

Bądź wdzięczny i dawaj świadectwo

 W przeddzień Święta Dziękczynienia, pod koniec kręcenia filmu, Huang Xiaoming powiedział: „Bardzo cieszy się ze współpracy z zegarkami Tissot przez lata, czuje harmonię wzajemnego zaufania i wsparcia oraz doskonałego partnerstwa. Dzięki, specjalnie zamówił ciasto, a także świętował udaną strzelaninę tego dnia, a jeszcze dokładniej nagrał wideo, w którym Tissot i jego fani traktowali swoich przyjaciół, rodzinę i tych, którzy milczą z wdzięcznością. Ci, którzy się utrzymują. Kiedy nadchodzi Święto Dziękczynienia, pamiętajcie, aby podziękować! To właśnie taka wdzięczność i ciągłe zachęcanie do siebie sprawiły, że Xiao Ming był coraz bardziej ekscytujący dla jego długiego życia! A Tissot zawsze podtrzymywał Duch „W KONTAKCIE Z TWOIM CZASEM zawsze robi na tobie wrażenie”, marka nieustannie stara się dostarczać konsumentom szwajcarskie zegarki wymarzonej jakości, aby stały się one bliskim towarzyszem konsumentów na długiej drodze życia, bez względu na to, na jakim etapie życia , Który ważny moment, bez względu na to, czy zbliża się przeciwności losu, czy chwila sukcesu, świadczą o nich każdy punkt Wspaniałe.